Thursday, March 6, 2014


Beidzot ir pienācis tas brīdis, kad fizmati, fiziķi sirdī vai vienkārši forši cilvēki ar noslieci uz dabaszinātnēm var apvienoties, lai piektdienā, 14. marta vakarā, no plkst. 18.00 līdz 22.00 piedalītos OSA un SPIE Latvijas studentu nodaļas rīkotajā pasēdēšanā fiziķu gaumē. Gaidītais pasākums notiks Zeļļu ielā 8, 243. auditorijā, tādēļ, ja jūti sevī kādu no minētajām komponentēm, tad esi laipni aicināts, iepriekš piesakoties apmeklējumam.

Pasākuma pamatā būs intelektuāli izklaidējošs stratēģiskais seminārs, kas ietvers Picas ballīti, jo Tu taču zini – paēdis students ir laimīgs students; tāpat būs Filmu vakars, kad Tu un domubiedri varēsiet neformālā gaisotnē noskatīties kādu tematisku filmu, diskutēt par pseidointelektuālām tēmām, un visbeidzot kāds no mums iegūs mūžīgu slavu, piedaloties Lāzeru spēles turnīrā! Izklausās pēc lieliska piedāvājuma, vai ne? 

Ieklausies vēl vērīgāk - Lāzeru spēles turnīra uzvarētājs iegūs ne tikai mūžīgu slavu, bet arī ļoti vērtīgu un praktisku balvu, proti, mini datoru Raspberry Pi® Model BRaspberry Pi ir elektroniska programmēšanas platforma, datu (temperatūras, spiediena, attēlu utml. iekārtu) reģistrācijas un vadības serveris, mājas drošības sistēma, personīgais datu glabātuves mākonis unmini web serveris u.c. Taču īpaši jāuzsver šķietami viens no visiespaidīgākajiem Raspberry Pipielietojumiem - iespēju bez maksas izmantot Wolfram Language™ & Mathematica! Lūk, demonstrācija, kura noteikti jānoskatās, lai gūtu ieskatu tajā, kā izskatīsies tehnoloģiski attīstītā nākotne! Plaša informācija par Raspberry Pi pieejama oficiālajā mājas lapā.

Ja Tev šis piedāvājums ir saistošs un zini, ka 14. marta vakars ir brīvs, lai to pavadītu līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā, tad gaidām Tavu pieteikumu! Lai piedalītos pasākumā, Tev iepriekš jāpiesakās  līdz 12. marta plkst. 23:59, rakstot e-pastu uz info@ulspie.lv.

Vēl kāda piebilde. Ja nu Tu vēl neesi OSA un SPIE biedrs, tad tieši šajā neformālajā pasākumā Tev būs iespēja uzzināt vairāk par šīm organizācijām, arī iespējām, ko sniedz darbošanās tajās, un varēsi pieteikties kļūt par organizāciju biedru! 

Uz tikšanos pasākumā!

No comments:

Post a Comment