Wednesday, March 26, 2014

Seminar on the discovery of gravitational waves

Starptautisko optikas biedrību OSA un SPIE Latvijas studentu nodaļas aicina apmeklēt semināru„Gravitācijas viļņu atklājums”, kuru vadīs Dr. Florians Gahbauers. Seminārs notiks otrdien, 2014. gada 1. aprīlīZeļļu ielā 8F219 telpā 17:00. Ierašanās no 16:45 – būs cepumi un tēja.

Nesen BICEP2 eksperimenta zinātnieki paziņoja, ka kosmiskā mikroviļņu fona starojuma novērojumi liecina par gravitācijas viļņu eksistenci. Šis atklājums ir ļoti nozīmīgs, jo tas saistīts ar Lielā Sprādziena teoriju, vispārīgās relativitātes teoriju un teorijām par tumšo matēriju. Seminārā noskaidrosim, kas ir kosmiskais mikroviļņu fona starojums, ko tas mums var pastāstīt par fizikas likumiem un Visuma attīstību, kā arī kāda nozīme ir jaunajam atklājumam.

Aicināts ikviens interesents!


3 comments:

 1. Good post. I was checking consistently this blog and I am impressed. Quite useful information specially the final component. custom bumper stickers

  ReplyDelete
 2. using social media for promotion is a good idea s the people of almost all age groups are on some or the other social media site. There are few of the (mostly youngsters) ho spend most of the time on social media. Promoting your brand there would help you to get the attention of many of them.

  ReplyDelete
 3. I have read your blog its very attractive and impressive. I like it your blog.

  Social Media Marketing Agency Social Media Marketing Services

  ReplyDelete