Monday, October 12, 2015

Picas Ballīte


Ir pienācis tas lieliskais brīdis, kad fizmati, sirdī fiziķi un citi cilvēki ar noslieci uz dabaszinātnēm var apvienoties, lai piedalītos OSA un SPIE Latvijas studentu nodaļu rīkotajā pasēdēšanā fiziķu gaumē. Pasākums notiks Zeļļu ielā 25, 108. auditorijā ceturtdienā, 22. oktobra vakarā, no plkst. 18.00 līdz 22.00. Ja jūti sevī kādu no dabaszinātnēm, esi laipni aicināts pievienoties!

Pasākums sevī ietvers PICAS ballīti, jo, Tu taču zini, – paēdis students ir laimīgs students. Bet galvenais - milzu sacensība par mūžīgu slavu, piedaloties Lāzerturnīrā! Izklausās pēc lieliska piedāvājuma, vai ne? Un nesatraucies, ja iepriekš neesi spēlējis lāzeršahu, noteikumus iemācīsim.

Lāzeru spēles turnīra uzvarētājs iegūs ne tikai mūžīgu slavu, bet arī vērtīgu un praktisku balvu - jaudīgu lāzerpointeri, lai vienmēr varētu norādīt, kur debesīs atrodas tavs mīļākais zvaigznājs vai spēlēties ar pretējās mājas kaķi! Lāzerpointeri ir piemēroti ne tikai astronomiskiem novērojumiem, bet arī dažādiem eksperimentiem ar gaismu, prezentācijām un citādiem prieciņiem.

Ja nu Tu vēl neesi OSA un SPIE biedrs, tad šajā neformālajā pasākumā varēsi par tādu kļūt! Kā arī uzzināsi vairāk par šīm organizācijām un iespējām, ko sniedz darbošanās tajās, un varēsi pieteikties kļūt par organizāciju biedru! 


Uz tikšanos pasākumā!


No comments:

Post a Comment