Monday, October 24, 2016

UL SPIE aicina pievienoties komandaiSveiks, eksakto zinātņu student!
Aicinām Tevi pievienoties starptautiskajai zinātniskajai biedrībai SPIE, kas apvieno studentus-entuziastus. Ja jūti sevī izaicinājumu un vēlmi pievienoties mūsu, Latvijas Universitātes SPIE (UL SPIE) Studentu nodaļas, komandai, tad gaidām Tavu pieteikumu jau tūliņ!

Univ-Latvia-rgb5.gif


UL SPIE Studentu nodaļa apvieno bakalaura, maģistra un doktora studiju studentus, kas darbojas optikas, fotonikas un saistītās nozarēs. Mēs organizējam radošās darbnīcas un starptautiskas konferences, tādējādi veicinot studentu zinātnisko darbību un sniedzot iespēju attīstīt savas kompetences. Tāpat UL SPIE ir veiksmīga starptautiskā sadarbība ar citu valstu SPIE nodaļām, piemēram, Wrocław Zinātņu un tehnoloģiju universitāti Polijā, ar kuru sekmīgi organizējam kopīgus seminārus, daloties pieredzē, zināšanās, kā arī veicinot savstarpējo tīklošanos.


Mūsu mērķis ir topošo, kā arī esošo studentu un sabiedrības kopumā izglītošana un iepazīstināšana ar optiku, fotoniku un ar to saistītām zinātņu nozarēm. Tāpat arī vēlamies atbalstīt talantīgus un perspektīvus nozares jaunos inženierus un zinātniekus. SPIE kā globālas biedrības vērtība ir altruisms. Organizācija ik gadu atbalsta dažāda veida projektus vairāku miljonu vērtībā, tai skaitā, uzturot SPIE Izglītības fondu, atbalstot Studentu nodaļas visā pasaulē, izsniedzot bezmaksas apmācību komplektus un atbalstot informācijas kampaņas.


Tavi ieguvumi, kļūstot par  SPIE biedru:
  • piekļuve SPIE Digitālajai bibliotēkai un bezmaksas publikācijām;
  • iespēja saņemt dažādus grantus starptautisku konferenču apmeklēšanai;
  • jauni līdzīgi domājoši draugi un sadarbības partneri;
  • bezmaksas zinātniskā žurnāla abonements;
  • organizatoriska pieredze, pārvaldība un līderība;
  • atlaides dažādu kursu, konferenču un publikāciju reģistrācijai;
  • bezmaksas tiešsaistes kursi;
  • nākotnes karjeras iespējas;
  • u.c.
Ticam un ceram, ka Tev ir vēlme pievienoties mūsu komandai, kļūstot par UL SPIE biedru! Raksti ziņu mūsu UL SPIE prezidentam Matīsam Lācim, lai saņemtu pieteikuma anketu: matiiss.laacis@gmail.com.
Seko mums sociālajā tīklā vai mājaslapā www.ulspie.lv.

Uz tikšanos nākamajos pasākumos! Lai fotoniem bagāta ikdiena!

No comments:

Post a Comment