Wednesday, March 29, 2017

Aicina apmeklēt starptautisku konferenci "DOC2017"


Aicinām apmeklēt starptautisku konferenci optikas, fotonikas un komunikāciju nozarē “Developments in Optics and Communications2017” (DOC2017), kas norisināsies no 6. līdz 7. aprīlim Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.


Lai veicinātu eksakto zinātņu, jo īpaši optikas, fotonikas un komunikāciju nozares atpazīstamību sabiedrībā, jau 13. reizi pēc kārtas LU SPIE un OSA Studentu nodaļas organizē DOC2017. Tādējādi jebkurš interesents - gan topošie studenti, gan entuziastiskie jaunie zinātnieki, gan jomas profesionāļi var sastapties vienuviet un dalīties ar savām idejām, pieredzi un dibināt jaunus kontaktus starptautiskā vidē. Konferencē tiks pārstāvēti šādi temati: biofotonika, lāzerfizika un spektroskopija, optiskie materiāli un parādības, optika komunikācijās un redzes zinātne. Oficiālā valoda - angļu.

Šajā gadā ar saviem zinātniskajiem lasījumiem mūs pagodinās tādi īpaši uzaicinātie viesi kā:

  • Johannes de Boer (Nīderlande) - Attēlu iegūšanas iespējas nākotnē, balstoties uz strukturālo optiskās koherences tomogrāfiju (Beyond structural optical coherence tomography imaging);
  • Mārcis Auziņš (Latvija) - Līmeņu anti-krustošanās pētījumi dimantu krāsu centros  (Level anti-crossing studies in color centers in diamond);
  • Anatolijs Šarakovskis (Latvija) - Augšup pārveidotā luminiscence ar retzemju elementiem dopētos oksifluorīda materiālos (Upconversion luminescence in rare-earth doped oxyfluoride materials);
  • Dmitrijs Bližņuks (Latvija) - Mērogojamas Mākoņa platformas izmantošanas iespējas ādas vēža neinvazīvai diagnostikai (Towards the Scalable Cloud Platform for Non-Invasive Skin Cancer Diagnostics);
  • Harilaos Ginis (Grieķija) - Sānu gaisma cilvēka acī (Straylight in the human eye);
  • Māris Ozoliņš (Latvija) - Illuzorā uztvere, izmantojot krāsainos mobilos displejus  (Illusory perception using color mobile displays).
Tāpat konferences ietvaros uzstāsies Tatjana Pladere, kas stāstīs par komunikācijas mākslu un sekmīgu uzstāšanos auditorijas priekšā - Mums ir jārunā: kā vadīt efektīvu runu (We have to talk: managing effective talk).
Plašāka informācija par konferences norisi un programma pieejama mājaslapā: http://docriga.lv/ Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar organizatoru komandu: info@docriga.lv. Seko līdzi aktivitātēm sociālajā tīklā.

Pateicamies mūsu atbalstītājiem par ieguldījumu sekmīgai konferences norisei: Latvijas Universitāte, SPIE, OSA, OPTEK, Gemoss, Zelta Rieksts un Cannella Bakery.

Uz tikšanos konferencē!No comments:

Post a Comment