Thursday, May 10, 2018

Aicinām piedalīties IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresā šī gada 18.-20.jūnijā!

[LV]:


Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018.gada 18. - 20.jūnijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies nozīmīgs notikums Latvijas zinātnes dzīvē – IV Pasaules latviešu zinātnieku kongress. Kongress ir viens no Izglītības un zinātnes ministrijas vērienīgākajiem Latvijas valsts simtgades pasākumiem, kas pulcēs Latvijas izcelsmes zinātniekus no visas pasaules, kā arī viņu stratēģiskos partnerus un atbalstītājus, lai kopīgi atskatītos uz paveikto un definētu turpmākos Latvijas zinātnes uzdevumus valsts un sabiedrības attīstībai.
Kongress iecerēts kā diskusiju platforma un inovāciju forums, kurā dalībniekiem ir iespēja satikties, veidot attiecības un sadarbību kopīgu mērķu sasniegšanai un projektu uzsākšanai dažādās zinātnes jomās, kā arī informēt Latvijas sabiedrību par Latvijas un Latvijas izcelsmes zinātnieku izcilajiem sasniegumiem un veiksmes stāstiem, atklājot Latvijas cilvēkkapitāla spēku un potenciālu, stiprināt iesakņotību Latvijā, iepazīt Latvijas kultūru un tradīcijas un vairot Latvijas zinātnes un institūciju prestižu.

Iepazīties ar Kongresa programmu, runātājiem un reģistrēties dalībai var Kongresa mājaslapā https://congress.sciencelatvia.lv/

Aicinām sekot Kongresa aktualitātēm mājaslapā un sociālajos medijos!

#ZinātKongress #ZinātneLatvijai #LatviešuZinātnieks[ENG]:

INVITATION to the 4th World Congress of Latvian Scientists

This year when Latvia celebrates its Centenary, an event of major significance for science in Latvia will take place - the 4th World Congress of Latvian Scientists. On behalf of the Latvian Ministry of Education and Science , we would like to invite you to attend and participate at the Congress on June 18-20, 2018. The Congress will be held in Riga at the National Library of Latvia.

The aim of the Congress is to bring together scientists from Latvia and of Latvian origin, their strategic partners from around the world to propose solutions for the development of Latvia and to promote long-term cooperation.

The Congress is envisaged as discussion platform and pragmatic innovation forum where participants have the opportunity to meet and to build relationships and networks based on common objectives and to launch joint projects in various scientific disciplines, to inform Latvian society about the outstanding achievements and success stories of scientists from Latvia and of Latvian origin, emphasising Latvia’s human capital and its potential, to raise the international profile of Latvian science and its scientific institutions and to strengthen their bonds with Latvia and enhance their understanding of the cultural heritage and traditions of Latvia. 

Looking forward to welcome you to the Congress and the Centenary celebrations in Riga.

Detailed programme of the Congress and registration is open on the homepage https://congress.sciencelatvia.lv/

No comments:

Post a Comment